Jako rodinná společnost předávaná z otce na syna držíme již mnoho let vysoký standard kvality a díky naším zkušenostem jsme jedni z předních odborníků na českém trhu.

Společnost se specializuje na dovoz nové, použité a jiné zemědělské techniky pro široké spektrum zákazníků. Zaměřuje se především na prodej použitých, přesto plně funkčních a kvalitních zemědělských, komunálních, lesních i zahradních strojů. AgriPlan se věnuje dovozu techniky ze zahraničí, kde na trhu objevuje mnoho značek a typů špičkových strojů. Společnost AgriPlan je týmem odborníků, kteří pro vás vybírají kvalitní, zachovalou, odzkoušenou a prověřenou techniku. Odborníci společnosti AgriPlan se zodpovědně věnují předání každého zemědělského stoje do rukou nového majitele - od seznámení s historii stroje přes předvedení obsluhy až po doporučení pravidelného servisu.

Nabízíme komplexní služby – prodej nové zemědělské techniky, bazar zemědělské techniky, prodej náhradních dílů, autodopravu – speciální přeprava strojů, financování v rámci Evropského zemědělského garančního a podpůrného fondu a samozřejmě odborné poradenství ke všem těmto odvětvím.

Dovoz strojů na zakázku - neustále monitorujeme trh s kvalitní použitou zemědělskou technikou. Kromě nejžádanější zemědělské techniky v naší stále nabídce jsme schopni dovézt také specifické stroje na zakázku dle vašich představ. Dodáváme spolehlivou techniku, která vám bude dobře a dlouho sloužit.

  • zkušenosti posbírané za 25 let v oboru
  • široký sortiment nové a použité zemědělské techniky
  • stroje ve výborném stavu za dostupnou cenu
  • dovoz zemědělské techniky na zakázku
  • profesionální přístup a spolehlivost
  • komplexní služby a poradenství
provozovna

Společnost AgriPlan sídlí v Rozkoši u Humpolce a má tedy výhodnou polohu nejen díky dálnici D1, ale také v rámci celé České republiky. Jsme schopni obsloužit klienty po celé České republice a vyhovět Vám naším flexibilní přístupem. Více info viz. kontakty.